Moliva Grey Away

Moliva grey away Hanımlar, Beyler Saçlarınız Beyazladı Diye Karalar Bağlamayın
Amerika’nın 1 Numaralı Saç Rengi yenileyici MOLİVA grey away Moliva Türkiye’de.
Moliva saç boyası değildir, saç rengini geri getiren mucize bir losyondur.

15 günlük kullanımdan sonra gözle görülür biçimde saçlarınız orjinal rengine kavuşmaya başlar.

İstenilen saç koyuluğuna ulaşılıncaya kadar her gün daha sonra bu rengi korumak için haftada 2-3 kez Moliva Saç Rengi Yenileyici Losyon Kullanmak Gerekir.
Moliva FDA Onaylıdır ve hiç bir yan etkisi yoktur.

Moliva grey away, formülü itibariyle yoğun olduğundan losyona oranla saçta daha uzun süre kalacaktır. Bu özelliği, bazı saçlarda daha kısa sürede etki göstermesine neden olabilmektedir.

Moliva grey away, beyaz saç problemi yaşayan kişilere yönelik bir üründür.

Moliva grey away boya değildir, içerdiği özel formül sayesinde, saça rengini veren pigmentleri arttırır ve böylece beyazlaşmış saçları kademeli olarak doğal görünümlü rengine kavuşturur.
Kullanım Şekli ( KULLANMADAN ÖNCE ŞİŞEYİ İYİCE ÇALKALAYINIZ )
Şişeyi iyice çalkaladıktan sonra yeterli miktarda losyon sprey saça sıkılır, saç köküne ve tüm saça sürülecek şekilde, parmak uçları ile hafifçe masaj yapılarak yedirilir ve saçın beyaz olan bölümlerine tarayarak uygulanır.
Ortalama 3 ile 4 hafta boyunca, beyaz saçlar kademeli olarak kayboluncaya ve saç istenilen tona ulaşıncaya kadar her gün uygulanır.
Saç istenilen renge ulaşınca, oluşan rengi korumak için ürün haftada bir veya iki kez uygulanmaya devam edilir.
Kullanım sıklığı, saçın durumuna ve ihtiyaca göre daha sık veya daha seyrek olabilir.
Bu süre yaş, saçın yapısı, saçtaki pigment oranı gibi kişisel özelliklere ve çevre şartlarına bağlı olarak daha uzun ya da kısa olabilir.
Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Saç kendi rengine ulaşıncaya dek, saç haftada en fazla iki kez şampuanlanmalıdır.
Saç, kepek önleyici ve kremli şampuanlar ile yıkanmamalı, silikon bazlı saç ürünleri (şampuan, krem vb) kullanılmamalıdır. Ürünün etkisini arttırmak için yumuşak formülasyonlu ve renk koruyucu Moliva Herbal Şampuan kullanılmalıdır.
Güneş ışığı renklenme sürecini hızlandırdığından, bundan faydalanmak için Moliva Grey Away sabah saatlerinde uygulanmalıdır. Akşam saatlerinde ve gece yatmadan önce uygulanmamalıdır.
Moliva Grey Away tamamen kuru saça uygulanmalıdır. Saça uygulandıktan sonra yıkanmamalı, ıslatılmamalı ve bir sonraki uygulamaya kadar saçın üzerinde bırakılmalıdır.
Saç kendi rengine ulaşıncaya dek, Moliva Grey Away ile birlikte diğer saç ürünleri (jole, spray,vb) kullanılmamalıdır.